deneme bonusu
Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları

Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları

Çocuk hastalıkları bölümümüzde 0-14 yaş arasındaki çocuklar tedavi edilmekteyiz. Çocuk psikolojisi, beslenmesi ve gelişimi gibi konularda uzman ekibimiz, çocukların tüm hayatını etkileyecek bu önemli süreçte hizmet vermektedir.

Çocuk sağlığı açısından sürdürülen hizmetler kapsamında “koruyucu hekimlik” çalışmalarına büyük önem veriliyor. Buna bağlı olarak çocuklarımızın ileriye dönük sağlık sorunlarının kontrolü açısından aşılama çalışmaları titizlikle yürütülüyoruz.

Çocuk hastalıkları ve çocukların genel sağlığı, annenin tutum ve davranışlarıyla yakından ilgili olduğu için, annelik bilincinin gelişmesine ilişkin çalışmalara da önem veriliyoruz. Burtom Sağlık Grubu olarak halkın bilinçlenmesine katkıda bulunmayı benimseyen genel stratejimiz doğrultusunda, anne eğitimi ön planda tutuyoruz.

Yeni doğan gelişim takibi, Sağlam çocuk takibi, Sağlam çocuk check up, Çocuk gelişimi ve beslenme, Allerjik Ozon Tedavisi, Beslenme sorunları ve kilo alamayan çocuk, Boy kısalığı ve büyüme gerilikleri, Alerjik bronşit, Astım tanı ve tedavisi, Allerjik hastalıklar, İştahsız çocuk, Gece idrar kaçırma teşhis ve tedavisi, Tekrarlayan idrar yolu iltihapları, İshal, kabızlık, Ateşli çocukluk çağı hastalıkları, Obezite, Kemik sağlığı ve kemik yaşı tespiti.